پشتیبانی سایت راکام

سایت شما برای رسیدن به فروش بالا و بهروری نیازمند پشتیبانی درست و اصولی می باشد. شما پس از اینکه سایت خود را طراحی کردید باید بتوانید به درستی آن را مدیریت کنید. حال بسیاری از صاحبان سایت ها یا دانش فنی لازم برای این امر را ندارند یا زمان کافی برای آن.

گروه پشتیبانی سایت راکام با خدماتی حرفه ای وظیفه پشتیبان سایت شما را بر عهده می گیرد. در ادامه به معرفی خدمات پشتیبانی سایت می پردازیم.

محتویات این پکیج شامل موارد زیر است:

هاستینگ

محتوا گذاری

تولید محتوا

بهینه سازی

امنیت

رفع مشکلات

بکاپ گیری

بروزرسانی

چالش های

پشتیبانی سایت

طی چندین سال تجربه و مدیریت وب سایت های مختلف اعم از شرکتی و فروشگاهی به طور کامل با دغدغه های شما آشنا هستیم و برای هر کدام راه حل داریم.

مشاوره رایگان

اگر در تهران یا کرج هستید طی یک جلسه حضوری و اگر در شهرستان هستید طی یک تماس تلفنی مشکلات سایت شما بررسی و نیازسنجی خواهد شد و با توجه به آنچه که برای شما مناسب است، خدمات پشتیبانی سایت به شما ارائه خواهد شد.

فرصت مشاوره با تیم با تجربه راکام را از دست ندهید و مسیر پیشرفت سایت خود را هموار کنید

مدیریت سایت راکام در زمینه هاستینگ

هاست بی دردسر با پشتیبانی سایت راکام

هاست یکی از مهمترین بخش هایی است که در مدیریت سایت باید به آن توجه کنید. اکثر خطاها می تواند ریشه در هاست داشته باشد و با یک مدیریت و پیگیری به موقع میتوانیم خیلی از مشکلات را حل نماییم. طی مشاوره هایی که در این چند سال با صاحبان وب سایت ها داشتیم متوجه شدیم که اصلاً اطلاعی درباره بهترین هاست مورد نیازشان ندارند و اکثراً در حال استفاده از پلن های اشتباه و گاهاً پرهزینه ولی ناکارامد هستند.

قطعاً مشاوره با کسی که متخصص هست و در زمینه مدیریت سایت تجربه دارد می تواند تا حد بسیار زیادی به شما در انتخاب بهترین هاستینگ برای سایت کمک کند. بخش پشتیبان سایت راکام برای شما این کار را انجام میدهد و علاوه بر مشاوره کلیه خدمات پشتیبانی هاست را به شما ارائه میدهد.

پکیج پشتیبان سایت راکام در زمینه هاستینگ چه خدماتی ارائه می دهد؟

محتوا گذاری بی نقص با پشتیبان سایت راکام

محتوای یک سایت تقریباً مهمترین بخش یک سایت است. زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود باید چیزی برای ارائه به او داشته باشید. محتوای خوب روی سایت شما می تواند تاثیر بسیار زیادی روی افزایش ورودی شما از طریق موتورهای جستجو داشته باشد.

محتوایی که روی یک سایت قرار می گیرید شامل چند نوع می شود. بخشی مربوط به مقالات آموزشی و خبری است و بخشی هم مربوط به ارائه توضیحات درباره محصولات و خدمات است.

البته انواع محتوا را نیز میتوانید در کنار این دسته بندی مد نظر قرار دهید چرا که محتوا هم میتواند به وصورت متنی باشد و هم میتواند از انواع ویدیویی یا کتاب های الکترونیکی باشد. هر چه که باشد باید کاربر پسند باشد و البته بهینه. تقریباً تولید محتوا بدون بهینه سازی مثل دور انداختن آن محتوا در سطل زباله گوگل است. در ادامه به شما می گوییم که مدیریت سایت راکام در این زمینه چه خدماتی را به شما ارائه میدهد.

بارگذاری محتوا وظیفه اصلی مدیر سایت

خدمات اصلی راکام در زمینه محتوا گذاری چیست؟

تولید محتوا توسط مدیرت سایت

تولید محتوا و بهینه سازی

در هر زمینه ای که فعالیت بکنید نیازمند تولید محتوای خوب و بهینه شده برای سایت خود می باشید. محتوا از آن جهت ارزشمند است که سایت شما را پر بازدید می کند و به طور کل بهترین سرمایه گذاری روی سایت تولید محتوا می باشد. اگر سایت خود را از دست طراح گرفته اید و صرفاً قصد بارگذاری محصولات خود روی آن را دارید و برنامه ای برای تولید محتوا تدارک ندیده اید قطعاً راه سختی را برای رسیدن به فروش اینترنتی در پیش دارید.

شما با خدمات پشتیبانی سایت راکام می توانید همیشه محتوای جذاب و درجه یک را روی سایت خود داشته باشید و از افزایش ورودی خود از طریق گوگل لذت ببرید. تولید محتوای ارزشمند مثل یک تبلیغات بی پایان است.

در حال حاضر شما میتوانید با انجام هزینه هم در صدر نتایج گوگل باشید ولی این جایگاه صرفا تا زمان پایان یافتن بودجه به شما تعلق دارد و پس از آن ورودی شما صفر می شود. اما تولید محتوا جایگاهی دائمی و همیشگی در نتایج گوگل به شما می دهد که بدون انجام هزینه های مستمر می توانید ورودی بالایی از این طریق روی سایت خود داشته باشید.

خدمات اصلی راکام در زمینه تولید محتوا چیست؟

ما برای تولید محتوای عالی برای سایت شما در ابتدا ایده سازی می کنیم. مشخص می کنیم که چه مقالات و موضوعاتی مناسب زمینه کاری شما می باشد. در ادامه لیستی از مهمترین کلمات کلیدی را تهیه میکنیم. در مطالبی که تولید میکنیم از عنوان جذاب و کاربر پسند استفاده می کنیم. البته از سایت های رقیب هم غافل نمی شویم و محتوای آن ها را رصد و آنالیز می کنیم تا سایت شما در رقابت کلمات کلیدی پیروز باشد. همچنین همواره نیاز کاربر را در نظر میگیریم و محتوایی را تولید می کنیم که برای کاربر کارامد باشد.تیم مدیریت سایت راکام سالها تخصص خود در زمینه سئو و بهینه سازی را در سایت شما به کار می گیرد تا بهترین نتیجه ممکن از تولید محتوا کسب شود.
حفظ امنیت سایت

امنیت سایت خود را به راکام بسپارید

امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت های عادی و حتی بزرگ و حساس به این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان سایت ها اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند.

هک نشدن سایت، امن بودن سایت را تضمین نمی کند به این معنی که ممکن است بر روی یک سایت با ضعف های امنیتی، تلاشی برای هک و نفوذ به آن انجام نشده است و در صورت انجام سایت مورد بحث آسیب پذیر خواهد بود. اهمیت امنیت سایت زمانی مشخص می شود که سایت تحت حمله قرار دارد که محتمل به دو نتیجه خواهد بود.

اگر امنیت سایت بصورت صحیح تامین شده باشد حمله ناموفق بوده و سایت آسیبی نخواهد دید اما اگر موارد امنیتی رعایت و تامین نشده باشد ضریب آسیب پذیری سایت بسیار بالا خواهد بود و امکان هک سایت و نفوذ به آن وجود دارد. این نکته نیز قابل توجه است که حتی با وجود انجام و پوشش موارد امنیتی هر سایتی در هر زمان و موقعیت مستعد دریافت حملات و آسیب پذیری ناشی از حملات است.

نوع، تعداد و روشهای هک و نفوذ بسیار گسترده هستند و مقابله در برابر تمامی آنها اقدامات بسیار جدی و دائمی را طلب می کند. علاوه بر پوشش و رفع موارد امنیتی بحث مراقبت و رسیدگی نیز در امنیت بسیار حائز اهمیت است. خدمات پشتیبانی سایت راکام به شما این وعده را می دهد که امنیت سایتتان را تضمین کند. پس امنیت سایت خود را به ما بسپارید و نگران هک شدن سایت خود نباشید.

سایتتان همیشه به روز خواهد بود

بروز رسانی یا آپدیت وردپرس هم درست مثل هر به‌روزرسانی دیگری از گوشی هوشمند شما گرفته تا سیستم عامل لپ‌تاپ شما یکی از خوشمزه ترین بخش های وردپرس هست. چرا که منتظر این هستید تا با ویژگی های جدید به دنیای جدیدتر، به‌روزتر و بهینه تری از وردپرس وارد شده و در آن فعالیت کنید. با به‌روزرسانی یا آپدیت وردپرس سایت شما در بالاترین سطح امنیتی قرار خواهد گرفت چرا که در هر بار به‌روزرسانی وردپرس بخشی از موارد امنیتی آن برطرف شده و از سوی دیگر همانطور که اشاره کردیم ویژگی های جدیدی به وردپرس اضافه میشود که میتوانید از آنها استفاده کرده و بهره لازم را ببرید.

به‌روزرسانی یا آپدیت وردپرس باید همیشه به محض اینکه نسخه جدید منتشر شد و در پیشخوان وردپرس پیغام به روزرسانی را مشاهده کردید صورت بگیرد، آپدیت وردپرس بین وبمستران و کاربران وردپرسی یکی از مهمترین بخش های هر سایت را تشکیل میدهد و اگر به درستی سایت خود را آپدیت نکنیم ممکن است مشکلاتی در آن بوجود بیاید که مجبور بشویم راه های گوناگونی برای رفع آن انجام بدهیم.

آپدیت مستمر سایت

البته این بخش لذت بخش زمانی که همراه با ناسازگاری های قالب و افزونه ها باشد کام مدیریت سایت رو تلخ می کند. به این صورت که با آپدیت وردپرس یا ووکامرس، ناهماهنگی هایی با افزونه ها و خود قالب ایجاد میشود و حتی بخشی از کارکرد سایت دچار مشکل شده و به ناچار اکثر مدیران یا کلاً بروزرسانی نمی کنند که البته خود این کار به خاطر مسائل امنیتی اصلاً پیشنهاد نمیشود یا اینکه بعد از بروزرسانی زمان بسیار زیادی را برای رفع مشکلات اختصاص میدهند که البته بعضی مشکلات را هیچوقت نمیتوانند حل کنند و به حال خودش رها می کنند.

خدمات پشتیبانی سایت راکام برای شما یک سایت همیشه به روز بدون هیچگونه مشکل و خرابی را به ارمغان می آورد. با سالها تجربه میتوانیم کلیه مشکلات مربوط به آپدیت ها و ناسازگاری افزونه ها را تشخیص دهیم و بهترین راه حل را برای آن به کار ببندیم.

به اندازه حجم کارتان هزینه پرداخت کنید

تعرفه و هزینه پشتیبانی سایت

خیلی از مشتریان ما نگران قیمت پشتیبانی سایت هستند. پلن های مدیریت سایت راکام بسیار منعطف بوده و مناسب برای هر نوع سایت با هر سطح درآمدی می باشد. پس از نیازسنجی هزینه پشتیبانی سایت شما مشخص می شود.

ما از خودمون خیلی مطمئنیم پس...

بهتون تضمین میدیم

که درصورت عدم رضایت هزینه تون رو بازگشت میدیم

هنوز سوالی دارید؟

آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. کافیست با ما تماس بگیرید و از فرصت مشاوره رایگان استفاده نمایید.